gorenje

Shitet nga: xxxxx 28 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes lavatriq ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim