makine tharese

Shitet nga: dg 10 Nën 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Urgjent shes makinen per tharjen e rrobave siemens ose bej ndrrim me makine per larjen e rrobave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim