shes lavatriqe candy e vogel

Shitet nga: afrim 14 Pri 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes lavatriqe candy e vogel ne gjendje te regull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim