shes lavatriqen 5kg

Shitet nga: lavatriqe 29 Jan 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes lavatriqen e posa ardhun nga jasht shum pak e perdorur qmimi 120 euro i negocijushem ju mirpres 045525039
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim