shes lavatriqen ngjendje trregullt

Shitet nga: 044651046 23 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
lavatriqe ngjendje trregullt shum e mir BEKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim