super oferte

Shitet nga: rifat 10 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen BOSCH per larjen e rrobave ne gjende shume te mire. Poashtu shes edhe makinen GORENJE per tharjen e rrobave. çmimi shume I volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim