ELIND 3 dhe MHG 4

Shitet nga: Mustafe 05 Dhj 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes dy lloje te termove ELIND 3 dhe MHG 4.
Jane ne gjendje te mire dhe cmimi per cope eshte 100 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim