Elind

Shitet nga: Xxx 15 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet elindi esht ne gjendje te rregullt nxenn shumm mir per me shumm kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim