Elindin 3.5

Shitet nga: Mevlan 26 Jan 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Elindin 3.5 ne gjendje perfekte dhe punon shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim