Kaldaja ( Shporeti ) per nxemje qendrore

Shitet nga: Xhavit 17 Sht 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kaldaja per nxemje qendrore me nafte , be gjendje shume te mire dhe cmim shume te volitshem !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim