Kamina,Oxhaqe .

Shitet nga: Luan 27 Shk 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Punoj të gjitha llojet e dyerve për kamina .K'to lloj dyer janë që murosen ose vendosen në mure.
Dyert i bëjmë me porosi mvarësisht nga dimenzionet që ju i kërkoni.
I tërë materiali është nga hekuri i farkuar dhe i plotë,me garancion të përjetshëm,ndërsa gjami është që i përballon temperaturave deri në 800 gradë celcius.
Garantojme per punen dhe kfalitetin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim