Kamini

Shitet nga: Mevlani 12 Gsh 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Kamini ne gjendje shume te mire..


Kamin
Kaftorr
Shporet
Nxemje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim