Termo

Shitet nga: Besi 10 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo është 3.5 KW Magnohrom.
Termo është gjithqka në rregull, me nxemsa me termostat me të gjitha.
Është akumuluese dmth e ruan nxehtesin për një kohë .
Termo është Monofaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim