Termo

Shitet nga: Arber 04 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo4KW Magnohrom me ram me rrota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim