1 Termo 3.5, 2 bojler elektrike,1 Stufe te ngroh..

Shitet nga: Safet Rama 18 Tet 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

295 EUR   340 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Detajet per te gjitha.

1Termo 3,5kW. Ne gjendje shume te mire.
Cmimi 175 euro per nje Termo.

1 Stufe per ngrohje (dru dhe Qymyr).
Cmimi 100 euro.

2 bojlera te vogel per kuzhine.
Cmimi 10 euro per nje bojler.

Cdo te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim