1 termo +1 stuf +1 shporet + 2 nxemse dhe rezer..

Shitet nga: GAZMENDI 12 Maj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
te gjitha sendet jan ne rregull dhe me qmime te volitshme dhe nese blihen 2 artikuj e me shum edhe qmimi ndryshon ndersa per cop qmimi eshte ky :
1.termo e mir dhe punon shum mir pa korizion askund me qmim prej 75 euro
2 stufa shum mir siq shihet ne foto dhe shum e ruajtur me qmim prej 35 euro
3 shporeti ka gjamin e furres te krisur dhe ringllen dy tela i ka te vnum me qmim te volitshem prej 45 euro -SHPORETI U SHIT
4 nxemset jan te mira dhe punojn te dyjat me krejt telat per cop 15 euro ndersa te dyjat 25 euro
5 rezervari i ujit per 1000 litra n'gjendje shum te mir dhe me qmim shum te volitshem prej 69 euro EDHE REZERVARI I UJIT U SHIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim