2 termo

Shitet nga: Riki 07 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes dy termo gjendje te rregullt . Cmimi 150 euro per te dyjat .Per me shume informata kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim