2 x Kamin Plamen

Shitet nga: Naim 26 Dhj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes 2 x Kamin Plamen ne gjendje te mire dhe cmim te volitshem.

Kamini me xham 140 Euro
Kamini Plamen 89Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim