3 PUMPA QARKULLUESE PER NXEMJE QENDRORE

Shitet nga: Pumpe per nxemje qendrore 30 Maj 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes3 Pumpa qarkulluese per nxemje qendrore.
Jane te madhesive te ndryshme .

Jane te firmave : VILO, SEVER, GRUNDFOS.

Per me shume info kontakto: 044/196-400, 049/544-774
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim