3 elinda 150€

Shitet nga: Bashkim 29 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo-Elind 3 jane ne gjendje te rregullt

Qmimi per te tre 150 per cop 60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim