3 termo shiten dhe ndrohen

Shitet nga: luan 08 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shiten 3 temo 2,3.5 te perdorta punnojn mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim