AC Klime Samsung

Shitet nga: uran 06 Nën 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet klima e modelit samsung(12she) model i 2014, klima esht e perdorur dhe esht montuar ne gusht 2015, per arsyerje te kapacitetit kan nevoj mi shit sepse klima 12 nuk po me mjafton, perndryshe esht sikur e re, ne gjendje te shkelqyer. qmimi i blerjes esht 390 euro, qmimi i shitjes esht 280 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim