AKSION Kamin montues

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HITI Kamina 25 Dhj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SUPER AKSION

Kamin montues vetem per 390 euro.

Tel: 044 571 572 / 049 16 16 00
Web: www.hiticompany.net

Adresa: Cagllavice, Koshare, Prizren, Peje, dhe Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim