ALFA 90 u shit flm merr jep

Shitet nga: adem 15 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes alfa plan 90 si i ri vetem dy dimra i perdorur arsyja e shitjes eshte se e kam ber me ngrohje qendrore dhe nuk me duhet ma per kete e shes gjindemi ne prishtin nr - tel 044 ose 049 - 238 414
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim