AMIGO , Furra per Pizza per ,4 , 6 ,8 , 12 ,18..

Shitet nga: Nexhat 02 Krr 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHESIM PAISJE PROFESSIONALE PER HOTELERI DHE FAST FOOD

SHITORJA JONË GJINDET PERBALLE ETC,ELKOSIT NE FERIZAJ

PER ME SHUME 044 205 539


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim