AMIGO PAISJE PROFESSIONALE GASTRONOMIE,NE FERI..

Shitet nga: Nexhat 15 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHESIM PAISJE PROFESIONALE SIQ E SHIFNI NE FOTO TE KATALOGUT ,KA ARTIKUJ QE NUK JANE PERFISHERE NE FOTO .

GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ

TEL 044 205 539

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim