Alfa me nxemje qendrore

Shitet nga: Alfa me qendrore 07 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Vetem 1 muaj i perdorur ne gjendje shum te mir, sikurse i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim