Aparat per fikjen e zjarit

Shitet nga: afrim 14 Pri 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
aparat per fikjen e zjarit e mbushun ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim