Bejme rregullimin e nxemesve te ndryshme elektrike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Elektro BEKA 16 Dhj 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Bejme rregullimin e nxehmesve te ndryshme elektrike, p.sh gralicave. Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim