Blej Klima Te Perdorura

Shitet nga: leutrim 29 Jan 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Blejm Klima Te perdorura pa marr parasysh a punojn ajo blejm te gjitha llojet e klimave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim