Blej Klima te perdorta

Shitet nga: leutrim 20 Dhj 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
blej klima te perdorta te gjitha madhesit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim