Blejm TERMO te perdorura

Shitet nga: termo 21 Mar 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termot duhet te jene te modelit si ne foto.
Kontakto vetem ne viber : +37744819281..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim