Bojler 120L

Shitet nga: Blerim 07 Jan 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet bojleri 120 litra gorenje ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim