Bojler Ariston

Shitet nga: Ariston 16 Shk 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet bojleri Ariston vetem 1 vit i perdorur ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim