Bojlerit areston

Shitet nga: Kastriot 01 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes bojlerin areston shum i mir esht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim