Dy kolltuk

Shitet nga: Enis 14 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes dy kolltuk te drurit ne gjendje shume te mire.

Qmimi per te dy kolltuket eshte 80 EURO

Numri kontaktues 044278303 dhe 049700199
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim