Dy shporeta

Shitet nga: lifi 26 Dhj 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes dy shporeta ne gjendje te mire njeri eshte gjysem alfa vetem deren e ka ne defekt kurse tjetri esht i smedereves qmimi 12o euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim