ELIND 2.5

Shitet nga: Blerim 19 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHITET ELIND 2.5 NE GJENDJE TE RREGULLT. TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOIN NGA ORA 17:00 PASDITE. SA I PERKET CMIMIT KA EDHE MUNDSI MARRVESHJE.
NR. KONTAKTUES 044 160 013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim