ELIND 3.5 KW - me TERMOSTAT

Shitet nga: Flamur 22 Shk 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHES ELIND - TERMO 3.5 kw NE GJENDJE TE SHKELQYER PUNE DHE I RRUAJTUR SHUME ME TERMOSTAT. ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER NGROHJEN E HAPSIRAVE TE MEDHA SIC ESHTE KATI I SHTEPISE APO SALLONET E MEDHA. Elindi gjindet me prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim