ELIND 3.5

Shitet nga: Arben 02 Nën 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemsen Elind 3.5 ne gjendje tr rregullt.. Qmimi 100€
Tel: 044/205-585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim