ELIND 3

Shitet nga: bujar 26 Sht 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes elind 3 shume i rujtun , nxemsat ja kom ndrru sivjet dmth i ka te ri , punon shume mire edhe nxen edhe fryn , me rregullator , eshte monofaze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim