Elind 2.5

Shitet nga: Edon 24 Nën 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne shitje Elindi 2.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim