Elind 2

Shitet nga: Florent 23 Shk 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
elind 2 nxemje shitet me qmim 70 euro

punon ne gjendje shum te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim