Elind 3 ( termo 3 )

Shitet nga: lorik 14 Nën 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes elind ( termo 3 ) ne gjendje te mir qmimi 90 ose me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim