Elind 3.5

Shitet nga: Remzi Syla 22 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesh Elind trofaz 3.5 kw tip i vjeter ne gjendje te mir.gjindemi n Breg djellit afer shkolles fillore Iliria info edhe viber 37744207703.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim