Elind 3.5 ne gjendje shume tmire

Shitet nga: Mevlan 25 Jan 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Elindin 3.5 ne gjendje shume te mire si e re dhe punon shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim