Elind 3,5

Shitet nga: elind 06 Jan 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
elindi eshte ne gjendje te rregullt punon mire e largoj se nuk me duhet e kam vu nxemjen.qmimi shum I arsyeshem.nuk edhte shum e madhe mund te perdoret edhe ne ndoni lokal.lindi eshte 3,5.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim