Elind 3.5

Shitet nga: luli 30 Nën 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

111 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes elind 3.5 1 vjet i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim