Elind 3.5

Shitet nga: Elind 3.5 31 Jan 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

144 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo elind 3.5 shum e rujtme dhe e mir dhe shum shum pak e perdorur esht Monofaz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim