Elind 3

Shitet nga: Masar 13 Nën 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Punon shum mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim